0

برای مشاهده لیست وارد شوید...

مشاهده محصولات فروشگاه
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

آموزش جامع اینستاگرام

دسته بندی ها : اینستاگرام 11 دی 1399 ایمان فاضل نیا 27 بازدید
آموزش جامع اینستاگرام

قبل شروع ( آموزش جامع اینستاگرام ) بهتره راجب یکی از بزرگترین دغدغه هایی که افراد برای شروع کار دراینستاگرام دارند چند کلمه ای صحبت کنیم . چند سالی هست که اینستاگرام در ایران مخاطب های زیادی دارد و به کسب و کار های زیادی رونق بخشیده و همین اتفاق سبب شده افرادی که هنوز شروع نکرده اند دغدغه ی اشباع شدن این پلتفرم یا حس عقب ماندن از دیگران بهشون دست بده و هیچ وقت شروع نکنند .

اما این دغدغه ها ازعدم آگاهی و گاهی اوقات تنبلی فرد برای قانع کردن خودش، نشآت می گیرد. برای اینکه خیالتون راحت بشه و برای شروع این کار انگیزه ی لازمو بدست بیارین لازمه در مورد الگوریتم تشویق چند جمله ای توضیح بدم :

مزیت های الگوریتم تشویق

1 – در این طرح، اکانت‌های جدید بالاترین امتیاز نمایش را دارند. تنها کافیست، شما محتوای به‎نسبت خوب تولید کنید و از قوانین اینستاگرام پیروی نمایید تا به‌سرعت در این الگوریتم رشد کنید.
2 – در این الگوریتم اکانت به افراد زیادی ساجست داده می‌شود و به‌صورت عجیبی رشد خواهید کرد؛ البته اگر اصولی کار شود.
با این الگوریتم، با یک تیر دو نشان زده، یعنی هم کاربران قدیمی خود را حفظ می‌کند و هم کاربران جدیدش را امیدوار می‌کند تا خیلی زود به نتیجه برسند. این یک تشویق است تا در میانه راه دست از تلاش برندارند. پس تا زمانی‌که این الگوریتم هست، نهایت استفاده را ببرید و اکانت خود را رشد دهید.

حالا به فرض اینکه جا برای رشد و پیشرفت هنوزم هست ! چطوری باید فالوور بگیریم ؟

هرچقدر هم محصول شما فوق العاده باشد باید افرادی باشند تا بتوانید آن مخصول را به آنها نشان دهید تا احتمال فروش آن محصول به وجود بیاید .

برای بالا رفتن فروش شما ، نیاز به مخاطب دارید نه فالور .

فالوور یک عدد در بالای صفحه ی ای پروفایل شما است و هیچ تاثیری در فروش شما نخواهد داشت اما مخاطبان شما افرادی هستند که علاقه دارند صفحه شما را دنبال کنند .

برای فروش محصولات ما نیازمند مخاطب هستیم نه فالور

خیلی از افراد فکر میکنند برای رسیدن به درآمد های بالا نیاز به صد ها هزار فالور دارند ولی این اشتباه است . با 5 هزار نفر مخاطب می توانید درآمد های میلیونی داشته باشید .

5 راه برای افزایش مخاطب وجود دارد ( کلیک کنید )

برای شروع میشه از فالوور فیک استفاده کرد ؟

در الگوریتم های قدیمی اینستاگرام یکی از روش های بالا آوردن اکانت های بیزینسی خرید فالور های فیک بود تا بتونن از تئوری بز استفاده کنند .

در تئوری بز افراد ، تعداد بالایی فالور فیک می خریدند تا افرادی که برای اولین بار وارد سایت شما می شوند با تعداد بالای فالور های شما مواجه شوند و حس خوبی از پیج شما  بگیرند .

شما به عنوان یه کاربر که وارد دو پیج فروشگاهی با محصولات یکسان می شوید اگه یکی 100 تا فالور داشته باشه و دیگری 100 هزارتا از کدوم یکی خرید می کنید ؟

قاعدتا گزینه دوم رو برای خرید انتخاب می کنید چون احساس امنیت بیشتری هنگام خرید خواهید داشت ولی تو گزینه اول امکان خرید کردن خیلی پایینه چون هیچ کسی حاضر نیست از پیجی که تازه ساخته شده و اعتبار نداره خرید کنن به همین دلیل ترجیح میدن از پیجی خرید کنند که امنیت و اعتبار داشته باشه تا پیجی که تازه ساخته شده .

چند سال پیش در نتیجه ی انتخابات آمریکا به دلیل هجوم سیل عظیمی از هوادار های فیک ، دست برده شد ( facebook ) و کار مدیر سایت فیس بوک به کنگره آمریکا باز شد .

بعد از این اتفاق تغییرات گسترده ای در این پلتفرم اتفاق افتاد .

به این صورت که همه اکانت های فیس بوک و اینستاگرام امتیاز بندی می شوند و در صورت نگرفتن امتیاز مطلوب امتیاز نمایش از این اکانت ها گرفته می شود و دیده نخواهند شد .

این امتیاز بندی به این صورت است که هرچه رفتار شما انسانی تر باشد امتیاز شما بالاتر خواهد و هرچه رفتار شما غیر طببیعی تر باشد امتیاز شما پایین تر می آید .

البته راه و روش های بسیاری برای بالا بردن امتیاز نمایش وجود دارد که در کتاب زندگی مجازی کامل در مورد آن صحبت کرده ام .

آموزش جامع اینستاگرام

حالا چقدر زمان نیاز داره که به نتیجه برسیم ؟

وقتی وارد این حیطه می شوید باید از مسیر خود آگاهی داشته باشید در غیر این صورت وسط راه خسته می شوید و نا امید می شوید .

وقتی یک بیزینس را شروع می کنید اول باید نسبت به آن شناخت کامل را داشته باشید . برای مثال وقتی بخواهیم از مشهد به سمت تهران حرکت کنیم را در نظر داشته باشید

اگر ندانیم این مسیر چند کیلو متر است و هیچ تابلویی در این مسیر نباشد که ما را راهنمایی کند وسط راه خسته خواهیم شد

اینستاگرام هم به همین صورت است قبل شروع باید سوالات ذهنی ما بر طرف شود تا هیچ زمانی احساس سردرگمی نکنیم و از اینکه در مسیر درست هستیم انرژی بگیریم .

البته نتیجه گرفتن تعریف های مختلفی دارد اگه نعریف شما از نتیجه گرفتن، به درآمد رسیدن باشه : شما میتونید از هفته اول نتیجه بگیرید !

اما پیشنهاد من به شما در این رابطه که البته حق هم دارید که به نتیجه ی کارتون و درآمد فکر کنید و دغدغه ی شما باشه ولی اگه بتونید بدون توجه به نتیجه، کاری که درسته رو انجام بدین و به خاطر درآمد تصمیم های اشتباه نگیرید، ( خیلیا برای اینکه زودتر به درآمد برسند کارهایی انجام میدهند که آینده ی کسب و کارشان را نابود میکند ) خیلی خیلی بیشتر و زودتر موفق میشین .

اگه نمیدونید به چه روش هایی میشه از اینستاگرام درآمدزایی کرد حتما این مقاله را مطالعه کنید ( کلیک کنید )

تو این چند سال پیج های موفق و ناموفق زیادی رو مورد بررسی قرار دادم و در نهایت به یک نکته ی خیلی خیلی مهم و طلایی رسیدم که تفاوت این دو دسته رو رقم میزد و اون نکته خیلی خیلی مهم تبلیغاته !

پیج هایی که اصولی تبلیغ می کردند نسبت به پیج هایی که تبلیغات نمی کردند یا اشتباه تبلیغ میکردند تفاوت های فاحشی داشتند

برای نتیجه گرفتن از تبلیغات باید اصول زیر را رعایت کنیم

تبلیغات در اینستاگرام اصول و قوانین خاصی دارد که در صورت رعایت نکردن آن سرمایه شما هدر رفته و هیچ نتیجه ای نخواهید گرفت .

خیلی از افراد این اصول را نمیدانند و بدون اینکه سوال بپرسند یا مقاله ای در این رابطه مطالعه کنند تبلیغات خود را شروع می کنند .

کافیه تو گوگل سرچ کنند تبلیغات تا هزاران مقاله به صورت رایگان به آنها نمایش داده شود و جلو هدر رفتن سرمایه خود را بگیرند .

هرچقدر هم که با خودمان در رابطه با هر کاری تحلیل کنیم باز هم افرادی که این کار را انجام داده اند یک قدم از ما جلو تر هستند، به بهترین کار استفاده از تجربیات افرادی است که این کار را انجام داده اند و با قواعد آن آشنا هستند .

پس قبل شروع تبلیغات حتما این مقاله را بخوانید تا از هدر رفتن سرمایه ای که برای تبلیغات می دهید جلوگیری کنید .

تبلیغات در اینستاگرام اصول خاصی دارد که در ادامه آنها را بررسی می کنیم .

چه زمانی تبلیغات ما بازدهی خواهد داشت ؟

بازدهی تبلیغ شما به عوامل زیادی وابسته است برای مثال :

شما نمیتوانید برای اکانتی که تازه ساخته شده تبلیغات کنید زیرا افرادی که توسط تبلیغ شما جذب و وارد پیجتان می شوند اولین چیزی که میبینند تعداد فالوور های شماست، اگر این تعداد پایین باشد همان لحظه از اکانت شما خارج می شوند

دو مغازه کنار هم رو تصور کنید هر دو لباس فروشی، یکی شلوغ و دیگری خلوت !

شما کدام یک را انتخاب می کنید ؟ از نظر روانشناسی همه مغازه شلوغ را انتخاب می کنند و دلیل آن هم این است که افراد با خود فکر می کنند حتما این مغازه خدمات بهتری ارائه می دهد که اینقدر شلوغ است .

اینستاگرام هم از این قاعده مستثنی نیست و تعداد بالایی از افراد با دیدن فالوور های پایین شما پس خورده و از اکانت خارج می شوند .

پس بهتر است قبل اینکه حداقل 1000 نفر فالوور داشته باشید تبلیغات رو شروع نکنید .

نکته بعدی که تاثیر بالایی روی مخاطب داره عکس پروفایل و بیو شماست . سعی کنید از عکس پروفایل جذاب استفاده کنید و در بیو پیجتان کامل توضیح بدین که هدف پیج چیه و با فالو کردن پیج شما چه نفعی می بره ؟ هرچقدر جذاب تر توضیح بدین شانس شما برای فالو گرفتن بیشتر میشه .

مورد بعدی که با اختلاف مهم ترین قسمته و بیشترین تاثیرو در بازدهی شما داره :

تم و محتوای پیج شماست 

زمانی از تبلیغات بازدهی میگیرین که تو پیجتون محتوای دسته اول تولید کنید و در قالب یک تم فوق العاده ارائه بدین .

با رعایت این اصول در صورتی که بنر حرفه ای باشه و مخاطب رو کنجکاو کنه به پیجتون سر بزنه، بازدهی خوبی میگیرید .

چه روز ها و ساعاتی بازدهی بالاتری برای تبلیغات داره ؟

تبلیغات در روز های تعطیل مثل جمعه و ساعت های 8 الی 10 شب ترافیک فوق العاده بالایی داره و بازدهی خوبی برای شما خواهد داشت .

البته خیلی مهمه که مهارت بازاریابی شما چقدر باشه ؟

قدرت بازاریاب به‌اندازه تغییر فقیر از پولدار است.

همه‌ی ما به دنبال آرزوهای مالی زیادی هستیم. می خواهیم آرزوهای خود را از نزدیک ببینیم و به آن‌ها برسیم. اینکه وارد دنیای بازاریابی شده باشید حتماً با اصول اساسی در این زمینه آشنا هستید . اما اگر ناخودآگاه مرتکب اشتباهی شوید ، ممکن است سرمایه و تجارت خود را از دست دهید. در این قسمت با ما همراه باشید تا با این اشتباهات تجاری و بازاریابی آشنا شویم. ادامه این مقاله ی مهم رو میتونی از<< اینجا >> بخونی

موفقیت در اینستاگرام نیازمند داشتن مهارت هایی هم هست که یکی از مهم ترین آنها مهارت تولید محتواست

چطور باید تولید محتوا کنم ! 

زمانی که در اینترنت برای تولید محتوا جستجو میکنید از زیادی و تعداد بالای آن متعجب می شویم !

درسته الان خیلی محتوا های زیادی در دسترس هست ولی همه ی محتوا ها ویروسی نخواهند شد ! اگه دنبال این هستید که محتوای ویروسی تولید کنید ، باید یا محتوای با ارزش تولید کنید یا به محتوایی که میخوای الگو برداری کنید ارزش بدهید !

چطور باید به محتوایی که کپی کردم ارزش بدم ؟

منظور ما از ارزش دادن به محتوا این است که هرچی رو پیدا کردین مستقیم کپی نکنید !

اون محتوا رو بیرون بکشید نظرات خودتون رو در اون جا بدین و خاص و یونیک کنید اون محتوا رو !

ارزش دادن ظاهری هم که خیلی خیلی مهمه !

بماند که با کپی کردن حق یه نفرو ضایع می کنین !

منظورما از ارزش دادن ظاهری چیه ؟ ( بازسازی در تولید محتوا )

یعنی ممکنه محتوایی که شما پیدا کردین خیلی با ارزش باشه ولی چون ظاهره مناسبی نداشته همه از روش رد شدن و نادیده گرفتن اونو !

خودتون قضاوت کنید ! با پست هایی که کیفیت پیکسلی مناسب برخوردار نیستن چطور برخورد می کنید !

اینستاگرام شدیدا رقابتی شده و برای موندن تو این رقابت شما یا باید به تمامی نرم افزار های گرافیکی مسلط باشید یا کسی رو استخدام کنید که به همه این نرم افزار ها مسلط باشه !

هزاران محتوای با ارزش تو اینترنت هست که به دلیل گرفیک ضعیف اصلا دیده نشدن الان وقتشه پیداشون کنی و ارزش بدی بهش و منتشرش کنی تا شانس ویروسی شدنش برای پیج شما اتفاق بی افته ! 

با این کار میتونین پیجتون رو با سرعت بالا بیارین و توجه عظیمی به سمت خودتون جذب کنید .

محتوا پادشاه دیجیتال مارکتینگه و شما با رعایت همین نکات ساده ولی وقت گیر میتونین به سرعت پیجتون رو بالا بیارین .

اگه خلاقیتی برای تولید محتوا ندارین و توانایی خلق محتوا رو ندارین بهتره به محتواهایی که میبینین ارزش بدین و اونو بازسازی کنید و در پیج خودتون منتشر کنید

آموزش جامع اینستاگرام

آموزش جامع اینستاگرام آموزش جامع اینستاگرام

ایمان فاضل نیا

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  لینک کوتاه :
  هدیه سایت به شما

  همین الان یک قسمت خیلی مهم و کاربردی از این دوره را به صورت رایگان ببین 

  برای دیدن این ویدیو روی این دکمه کلیک کن و از انتهای صفحه ویدیو را به صورت آنلاین ببین .


  .
  close-link
  0